Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace

Vybavení pokojů a operační sály

Vybavení pokojů:

  • Standardní dvou a třílůžkové pokoje s polohovatelnými lůžky s antidekubitní matrací, polohovatelným stolkem, jídelním stolem, LCD televizí a WIFI připojením.  
  • Nadstandardní jednolůžkové pokoje jsou vybaveny polohovatelným lůžkem se systémem monitoringu pacienta proti pádu, antidekubitní matrací, polohovatelným stolkem, jídelním stolem, skříněmi, ledničkou, LCD televizí, WIFI, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. 

Operační sály 

Operační trakt disponuje třemi operačními sály.

  • Sál pro ortopedické výkony patří k nejmodernějším operačním sálům současnosti. Operatéři zde využívají systém videokomunikace, digitální zobrazování CT a RTG. Sál je vybaven laminárním prouděním, antibakteriálními povrchy, moderním operačním stolem se systémem pro zahřívání pacienta a moderním anesteziologickým přístrojovým vybavením. Provádí se zde artroskopické operace, ortopedické výkony a traumatologické výkony.
  • Sál pro chirurgické výkony je vybaven laparoskopickou věží, antibakteriálními povrchy, plasmovou čističkou vzduchu. Provádí se zde chirurgické výkony, laparoskopické výkony, cévní chirurgie, onkologické výkony.
  • Septický sál slouží pro neodkladné operační výkony s hrozícími infekčními komplikacemi