Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace

O nás

Nemocnice Vrchlabí, jejíž historie se datuje až do r. 1832, se nachází v samém centru horské rekreační oblasti Krkonoš, tedy v jedné z nejhezčích přírodních oblastí České republiky. 

Nemocnice v posledních letech prošla řadou rekonstrukcí a modernizací, ať už ve smyslu rozšíření spektra svých služeb, tak jejich kvality. V současné době je tedy schopna poskytovat specializované zdravotní služby i nad rámec základních medicínských oborů, zejména v ambulantní sféře, ale i specializovanou péči na svých odděleních anestesiologie a resuscitace, vnitřního lékařství, chirurgie, rehabilitace či oddělení následné péče. Samozřejmostí je výborné zázemí komplementu.

Od 1. července 2016 je novým majitelem Nemocnice Vrchlabí společnost Penta Hospitals CZ, s.r.o. , jejímž cílem do budoucna je nejen udržet kvalitní péči pro pacienty, ale zejména nadále zlepšovat jejich komfort v procesu léčby a zvyšovat tak celkovou spokojenost. Prioritou je empatický a komplexní přístup ke všem pacientům bez rozdílu. 

 

Nemocnice Vrchlabí, 
tradice od roku 1832