22 Květen 2020

Zrušení zákazu návštěv

Na doporučení Ministerstva zdravotnictví s  účinností od 25.5.2020 je naší milou povinností Vás informovat o zrušení zákazu návštěv na všech lůžkových odděleních naši nemocnice.

S ohledem na zdraví našich pacientů je  ovšem nadále nutné dodržovat určitá, protiepidemilologická opatření a to následovně.

• Návštěvy od 15:00- 17:00
  • Oddělení budou mít vstupní dveře zpřístupněny pouze na čip, každý návštěvník si musí zazvonit
  • Na návštěvu může k jednomu pacientovi pouze jeden člověk
  • Návštěva musí mít ústenku, po dobu návštěvy musí mít ústenku i pacient