8 Březen 2017

Setkání vedení ZP Škoda a Nemocnice Vrchlabí s praktickými lékaři

Nemocnice Vrchlabí ve spolupráci se Zaměstnaneckou pojišťovnou Škoda uspořádaly 1. března 2017 setkání s praktickými lékaři pro dospělé, praktickými lékaři pro děti a dorost a gynekology z Vrchlabí. Ředitel Nemocnice Vrchlabí MUDr. Božetěch Jurenka prezentoval přítomným lékařům informace o aktuálním dění v nemocnici a představil spektrum poskytované péče. Zaměřil se především na chirurgické oddělení, internu a laboratorní pracoviště. Akce se účastnili primáři a vedoucí lékaři jednotlivých oddělení, kteří se po skončení oficiální části programu zapojili do diskuze s praktiky a gynekology.

Vedení Zaměstnanecké pojišťovny Škoda účastníkům stekání představilo – s ohledem na letošní 25. výročí od založení – historii pojišťovny, ale především  pak její aktuální činnost. Nechyběla prezentace motivačních systémů, smluvní politiky, informační podpory poskytované ze strany pojišťovny a jejích zdravotních programů. Část setkání byla věnována představení novinky – mobilní verze Karty mého srdce. Ředitelka Zaměstnanecké pojišťovny Škoda Ing. Darina Ulmanová, MBA, všem zúčastněným lékařům poděkovala za péči o pojištěnce.