7 Leden 2020

Poděkování za podporu Dětského domova Vrchlabí

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří společně s Nemocnicí Vrchlabí podpořili Dětský domov ve Vrchlabí. V rámci dobročinné vánoční tomboly se podařilo na podporu aktivit dětí v domově na konci roku vybrat více než 61 tisíc korun.

Zároveň děkujeme firmám Hotel Luční bouda, iQLANDIA, o.p.s., Hotel zelená Marína, Skiareál Špindlerův Mlýn, Zlatnictví Niké Vrchlabí, HC Stadion Vrchlabí, Hotel Špindlerova bouda, Módní konfekce Inerová IT centrum, HS-SPORT – Kilpi store a Regatta shop, Botta Caffe a  MLÝN PERNER SVIJANY spol. s r.o. za ceny, které do tomboly poskytly.

Těší nás, že se z této charitativní akce, která je součástí vánočního večírku nemocnice, pomalu stává tradice. Minulý rok se děti za vybrané peníze vydaly na letní dovolenou, ze které nám pak nakreslily obrázky, které nyní zdobí prostory naší nemocnice. Doufáme, že i v letošním roce vybraná částka přinese alespoň trochu radosti do jejich mnohdy nelehkého osudu.