Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
24 Duben 2017

Nemocnice Vrchlabí se stala partnerem Helicopter Show 2017

  • 12:00

Nejrozsáhlejší letecká a motoristická show v České republice – to je Helicopter Show a Rally Show v Hradci Králové. Dvě akce za jedno vstupné! Špičková letadla od předních světových výrobců, nejnovější modely aut a nepřeberné množství adrenalinových zážitků na vlastní kůži. Součástí akce je i odborný seminář, kde se bude prezentovat náš tým Medical Patrol. 

Sobota 13. května 2017 od 9:00 hodin/ letiště Hradec Králové 
Organizátorem akce Helicopter Show je společnost DSA. 
Partnerem akce je Nemocnice Vrchlabí a tým Medical Patrol.
Více informací na www.helicoptershow.cz

Dech beroucí ukázky vysoké pilotáže, spolupráci složek IZS při záchranných akcí, představí ty nejlepší české a zahraniční teamy a závodní legendy ze světa motorsportu (rally, drift, formule, okruhy, vrchy, offroad - Dakarské speciály) nebo historické i současné sportovní vozy a veteráni. Na Autosalon Show se budou aktivně prezentovat novinky většiny světových automobilek.

Jeden den v oblacích i na závodním okruhu. Nechte se svést vůní benzínu a leteckého petroleje a obdivujte krásné ženy i nadupané stroje.