20 Duben 2020

Informace o provozu

Vážení pacienti,

• Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci ve výskytu onemocnění COVID-19 a v návaznosti na doporučení Ministerstva zdravotnictví ze dne 14. dubna 2020, můžeme pozvolna navyšovat počty pacientů v našich ambulancích a začít s elektivními operacemi.
  • Stále je ovšem nezbytné a důležité dodržovat protiepidemické opatření a to následovně:
  • objednávání pacientů na konkrétní dobu tak, aby nedocházelo k přítomnosti více než 3 pacientů v čekárně současně (jeden pacient přichází, jeden odchází, jeden čeká na vyšetření)
  • pro objednávání do ambulancí a poraden preferenčně používat telefonický kontakt na naši recepci, kde Vám naši pracovníci sdělí možnost objednání do jednotlivých ambulancí
  • používání osobních ochranných pomůcek podle doporučení MZ
  • každý pacient před plánovanou operací musí podstoupit test na COVID 19 (zajistí naše nemocnice, podrobnosti Vám sdělí pracovnice recepce)