20 Březen 2017

AUDI SNOWJAM – pojďte si to s námi užít!

Již druhým rokem je Nemocnice Vrchlabí hrdým partnerem akce AUDI SNOWJAM. Jedná se o letos jubilejní 10.ročník snowboardového a hudebního festivalu, přičemž hlavní závod je opět součástí světového poháru FIS a zároveň kvalifikace na ZOH 2018. Ve dnech 21.-26.3.2017 se tak můžete těšit na dny plné sportu, adrenalinu a zábavy. A vy buďte spolu s Nemocnicí Vrchlabí při tom!

Nemocnice Vrchlabí, stejně jako v loňském roce, zajišťuje kompletní zdravotnický dozor nad celou akcí, naši zdravotníci tedy budou přítomni nejen na hlavním závodu a večerní exhibici, ale zároveň na všech trénincích. A protože obor chirurgie a traumatologie je vlajkovou lodí naší nemocnice, bude v případě zranění o závodníky postaráno na špičkové úrovni.

Letos akci zajišťujeme také ve spolupráci se společností DSA (www.dsa.cz), která mimo jiné provozuje leteckou záchrannou službu a v květnu letošního roku se stane pořadatelem akce Helicopter Show (www.helicoptershow.cz).

Více informací o celé akci včetně podrobného programu naleznete na následujícím odkazu: http://snowjam.cz/