Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace

Dlouhodobá lůžková péče

Dlouhodobá lůžková péče

Oddělení dlouhodobé lůžkové péče poskytuje především ošetřovatelskou péči a kondiční rehabilitační péči pacientům s chronickými chorobami, po cévních mozkových příhodách, úrazech i ortopedických výkonech.

Personál

Primář: MUDr. Karel Vácha MBA

Vrchní sestra: Ivana Míková, ivana.mikova@nemocnicevrchlabi.cz

Zástupkyně vrchní sestry: Martina Chamrová, martina.chamrova@nemocnicevrchlabi.cz

 

 

 

Kontakt

Tel: +420 499 502 397

Email: np@nemocnicevrchlabi.cz

 

Spektrum péče, kterou svým pacientům poskytujeme, je široké.

Další informace o oddělení

Staráme se o pacienty nemohoucí, nevyléčitelně nemocné, kteří nemají možnost domácí ošetřovatelské péče. Pacientům se u nás dostává komplexní péče, zaměřené nejen na zdravotní stav, ale také na otázky psychické a sociální. Věnuje se jim zkušený tým zdravotnických pracovníků a zároveň úzce spolupracujeme s konziliárními lékaři jiných odborností a pracovníky protetiky.

Připravujeme se k zavedení lůžkové paliativní péče.

Oddělení následné péče disponuje 35 lůžky na 15 pokojích, z toho 4 pokoje jsou nadstandardní.

Vybavení pokojů

  • Standardní dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny polohovatelnými ošetřovatelskými lůžky  s antidekubitální matrací, polohovatelným nočním stolkem, jídelním stolem, televizí, WIFI připojením. Koupelna a WC se nachází na chodbě.
  • Nadstandardní jednolůžkové pokoje jsou vybaveny polohovatelným lůžkem v imitaci dřeva, antidekubitální matrací, polohovatelným stolkem, jídelním stolem, skříněmi, LCD televizí, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC.