Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace

Dlouhodobá lůžková péče

Dlouhodobá lůžková péče

Oddělení dlouhodobé lůžkové péče poskytuje především ošetřovatelskou a kondiční rehabilitační péči pacientům s chronickými chorobami, po cévních mozkových příhodách, úrazech i ortopedických výkonech.

Personál

Primář: MUDr. Karel Vácha (od 1. 6. 2017)

Vrchní sestra: Ludmila Wimmerová

Staniční sestra: Jana Jehlíková

Kontakt

Tel: +420 499 502 367

Email: np@nemocnicevrchlabi.cz

 

Další informace o oddělení

Staráme se o pacienty nemohoucí, nevyléčitelně nemocné, kteří nemají možnost domácí ošetřovatelské péče. Pacientům se u nás dostává komplexní péče, zaměřené nejen na zdravotní stav, ale také na otázky psychické a sociální. Věnuje se jim zkušený tým zdravotnických pracovníků a zároveň úzce spolupracujeme s konziliárními lékaři jiných odborností a pracovníky protetiky.

Oddělení následné péče disponuje 35 lůžky na 18 pokojích, z toho 5 pokojů je nadstandardních.

Vybavení pokojů

  • Standardní dvou a šestilůžkové pokoje jsou vybaveny polohovatelnými lůžky v imitaci dřeva s antidekubitální matrací, polohovatelným stolkem, jídelním stolem, LCD televizí, WIFI připojením. Koupelna a WC se nachází na chodbě.
  • Nadstandardní jednolůžkové pokoje jsou vybaveny polohovatelným lůžkem v imitaci dřeva, antidekubitální matrací, polohovatelným stolkem, jídelním stolem, skříněmi, ledničkou, LCD televizí, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC.