Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace

Vnitřní lékařství

Vnitřní lékařství

Vnitřní lékařství poskytuje komplexní diagnostiku, léčbu a prevenci onemocnění v širokém spektru vnitřních chorob. Zejména se jedná o choroby srdce a cév, dýchacích cest, trávicího traktu, ledvin a močové soustavy, postaráme se také o pacienty s poruchami vnitřního prostředí a metabolismu, pacienty s cukrovkou či hematologickými a revmatologickými chorobami. To vše podle moderních a aktuálních medicínských trendů.

Primář: 

  • prim. MUDr. Karel Vácha

Zástupce primáře: 

Vrchní sestra: 

  • +420 499 502 288
  • Zástupce vrchní sestry: Bc. Lucie Hanzlíčková

Ambulance

Ordinační doba: 

  • ÚT, ST, PÁ 10 – 15 hod
  • Pohotovost: 15:30-07:00
  • Sobota a neděle: pohotovost 24 hodin

 

Lůžkové oddělení 

V případě potřeby úzce spolupracujeme s FN Hradec Králové a dalšími specializovanými zdravotnickými zařízeními v kraji i mimo něj (Praha, aj.). Naši lékaři rovněž zajišťují nepřetržitou konsiliární službu v rámci všech oddělení nemocnice a samozřejmostí je úzká spolupráce s našimi odděleními rehabilitace a následné péče.

Významnou součástí oddělení vnitřního lékařství je Gastrocentrum, poskytující komplexní gastroenterologickou péči v širokém rozsahu. Samozřejmostí je využití moderních a šetrných metod, zejména transnasální gastroskopie - vyšetření žaludku nosem.

Vybavení pokojů

Standardní třílůžkové pokoje jsou vybaveny polohovatelnými lůžky s antidekubitální matrací, polohovatelným stolkem, jídelním stolem, WIFI připojením.  

Nadstandardní jednolůžkové pokoje jsou vybaveny polohovatelným lůžkem, antidekubitální matrací, polohovatelným stolkem, jídelním stolem, skříněmi, ledničkou, LCD televizí, WIFI, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Mohlo by Vás také zajímat:

Poradna pro odvykání kouření
 

Soudně znalecké posudky