Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace

Naše pracoviště

 • Všeobecná chirurgická ambulance

  Zajišťujeme nepřetržitou péči, ošetření a příjem pacientů k plánovaným i akutním výkonům, vyšetření odborným lékařem, prvotní ošetření úrazů včetně otevřených ran a zlomenin, převazy ran a řešení jejich hojení, kontroly včetně kontrol pooperačních stavů, péče o pacienty s bolestmi břicha. Spolupracujeme s ostatními obory nemocnice a zajistíme i plánované drobné výkony.

  Více
 • Poradna pro řešení kýly

  Naše ambulance nabízí konzultace a řešení veškerých kýl u dospělých i dětí, pomoc s výběrem nejvhodnějšího řešení, indikaci operací klasických i laparoskopických s použitím nejmodernějších šetrných technik a materiálů.

   

   

  Více
 • Diabetologická ambulance

  Poskytujeme komplexní péči o pacienty s diabetem, věnujeme se nejen diagnostice, ale zejména léčbě a edukaci pacienta, kdy vytváříme individuální léčebný plán „na míru“. Umíme řešit komplikace s diabetem spojené, poradíme Vám s jídelníčkem a redukcí hmotnosti, diagnostikujeme a léčíme také onemocnění s diabetem spojená (vysoký krevní tlak, onemocnění ledvin, onemocnění štítné žlázy,…). Laboratorní výsledky dodáme na počkání.

  Více
 • Gynekologická ambulance

  Naše ambulance poskytuje ženám komplexní gynekologickou péči. Zajistíme preventivní prohlídky (kolposkopie, onkologická cytologie, abdominální a vaginální ultrazvuková vyšetření), poradíme Vám s výběrem antikoncepce (po předchozím vyšetření provádíme i zavedení nitroděložní antikoncepce v rámci běžné ambulantní péče), zajišťujeme diagnostiku a léčbu poruch menstruačního cyklu, péči o ženy v období přechodu. Samozřejmostí je těhotenská poradna.

   

   

  Více
 • Kardiologická ambulance

  Stránka se pro Vás připravuje. Brzy zde najdete informace o nabízených zdravotních službách v oblasti kargiologie. 

   

  Více
 • Dermatologická ambulance

  Zajišťujeme diagnostiku a léčbu napříč spektrem akutních i chronických kožních onemocnění, dominantou naší ambulance je léčba problematické pleti, ošetření a převazy bércových vředů, vyšetření a zhodnocení pigmentových névů dermatoskopem. Provádíme také kožní epikutánní testy k ověřování alergií a kryalizaci.

  Více
 • Ambulance infekčního lékařství

  Poskytujeme komplexní ambulantní péči o pacienty v celém rozsahu spektra infekčních nemocí, které nepodléhají povinné hospitalizaci na infekčním oddělení.

   

   

  Více
 • Soudně znalecké posudky

  Provádíme soudně znalecké posudky v oboru interních nemocí a stanovení nemateriální újmy na zdraví.

   

   

  Více
 • Poradna pro odvykání kouření

  Naše ambulance pomáhá s léčbou závislosti na tabáku, součástí je i nácvik schopností zvládat konkrétní životní situace a sociální podpora.

  Více
 • Chirurgie

  Chirurgické oddělení poskytuje moderní péči v rozsahu všeobecné chirurgie a ortopedicko-traumatologické péče 24 hodin denně. Preferovány jsou moderní mini-invazivní techniky (laparoskopické přístupy k akutním i plánovaným výkonům, včetně operací žlučníku, kýl a střevních operací), které umožňují rychlou pooperační rekonvalescenci a snižují operační stres, a velký důraz je kladen na problematiku úrazové chirurgie. V případě nutnosti spolupracujeme s externími specialisty v kraji i mimo něj. Za nezbytnou součást péče považujeme rovněž kontinuální vzdělávání chirurgů i sester a sledování výsledků chirurgické léčby a její kvality.

  Více
 • Vnitřní lékařství

  Vnitřní lékařství poskytuje komplexní diagnostiku, léčbu a prevenci onemocnění v širokém spektru vnitřních chorob. Zejména se jedná o choroby srdce a cév, dýchacích cest, trávicího traktu, ledvin a močové soustavy, postaráme se také o pacienty s poruchami vnitřního prostředí a metabolismu, pacienty s cukrovkou či hematologickými a revmatologickými chorobami. To vše podle moderních a aktuálních medicínských trendů.

  Více
 • Oddělení akutní medicíny

  Oddělení zajišťující anesteziologickou péči pro operační obory nemocnice, současně poskytuje péči o pacienty, kteří jsou v kritickém stavu a jsou závislí na podpoře základních životních funkcí.

   

   

   

  Více
 • Dlouhodobá lůžková péče

  Oddělení dlouhodobé lůžkové péče poskytuje především ošetřovatelskou a kondiční rehabilitační péči pacientům s chronickými chorobami, po cévních mozkových příhodách, úrazech i ortopedických výkonech.

  Více
 • Laboratorní pracoviště

  Pracoviště je tvořeno specializovanými laboratořemi Klinické biochemie a Hematologie a transfúzního lékařství, součástí kterého je i odběrová ambulance.

   

   

   

   

  Více
 • Léčebná rehabilitace - fyzioterapie

  Léčebná rehabilitace - fyzioterapie zajišťuje péči ambulantním i hospitalizovaným pacientům. Péči poskytujeme pacientům po operačních výkonech, sportovcům v rámci jejich regenerace, imobilním pacientům na lůžku, pacientům s chronickým onemocněním pohybového aparátu. Úzce spolupracujeme s ostatními klinickými obory, přičemž naším cílem je zachování, obnovení či substituce optimální funkce pohybového systému.

  Více

Aktuality

Leden 8 2018

Vrchlabští lékaři ošetřují hned u sjezdovky

Více
Prosinec 24 2017

Události ČT1 - reportáž o Medical Pointu

Více
Prosinec 23 2017

Studio 6 - reportáž o Medical Pointu

Více
Listopad 27 2017

Ve zdravotnictví ztrátové obory nejsou

Více
Červen 28 2017

Ekumenická bohoslužba pod širým nebem

Více
Červen 16 2017

Bohoslužba pod širým nebem

Více
Květen 30 2017

Dětský den se Soptíkem

Více
Květen 23 2017

Hledáme posily do svého týmu

Více
Květen 3 2017

Nemocnice Vrchlabí se stala partnerem mobilní aplikace Záchranka

Více
Duben 24 2017

Nemocnice Vrchlabí se stala partnerem Helicopter Show 2017

Více
Březen 20 2017

AUDI SNOWJAM – pojďte si to s námi užít!

Více
Březen 15 2017

Naše Medical Patrola je také partnerem lyžařské školy Skol Max

Více
Březen 8 2017

Setkání vedení ZP Škoda a Nemocnice Vrchlabí s praktickými lékaři

Více
Březen 3 2017

Omrzliny – jak je poznat a správně léčit

Více
Únor 20 2017

Jste po úrazu či operaci a lékař Vám doporučil berle?

Více
Leden 30 2017

Prohřejte se a buďte zdraví!

Více
Leden 24 2017

Starostové navštívili Nemocnici Vrchlabí

Více
Leden 23 2017

Bolí Vás v krku? Antibiotika nejsou k vyléčení vždy nutná!

Více
Leden 9 2017

Novým ředitelem Nemocnice Vrchlabí byl jmenován MUDr. Božetěch Jurenka

Více
Leden 9 2017

Víte, jaké jsou možnosti rychlé diagnostiky v ordinacích praktických lékařů?

Více
Leden 5 2017

Horečka v dětském věku - jak ji snížit?

Více
Prosinec 4 2016

Pijte zelený čaj a buďte zdraví!

Více
Listopad 25 2016

Je čas na očkování proti klíšťové encefalitidě

Více
Listopad 18 2016

Dávejte si pozor na náledí!

Více
Listopad 7 2016

Nový primář interního oddělení

Od prosince 2016 bude tým Penta Hospitals CZ rozšířen o velmi cenného člena, nového primáře interního oddělení. Pan primář, MUDr. Jaroslav Kajzr, Ph.D., mnoho let pracoval v Británii jako internista a kardiolog, jehož hlavním zaměřením byla echokardiografie. 

Více
Říjen 31 2016

Očkování proti chřipce – ano či ne?

Více
Říjen 21 2016

S podzimem přijde vyšší počet nachlazení a angín

Více
Červenec 7 2016

Penta Investments získala první nemocnici v Česku

Více
Červenec 1 2016

Penta Hospitals CZ, s.r.o. kupuje nemocnici ve Vrchlabí.

Od 1. 7. 2016, je novým majitelem Česko-Německé Horské Nemocnice Krkonoše, s.r.o. společnost Penta Hospitals CZ, s.r.o., člen investiční skupiny Penta

Více